Wydarzenie

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona Grupa JSW Edysk

Magiczna podróż do wnętrza kopalni VR – wizyta dzieci z Fundacji Iskierka na KWK Pniówek

13.11.2024 na terenie Kopalni Węgla Kamiennego Pniówek odbyło się wyjątkowe spotkanie dzieci z Fundacji Iskierka, w którym uczestniczył również Zespół Działu Realizacji Projektów JSW SIG.

Dzięki goglom VR, przygotowanym przez JSW SIG, dzieci miały możliwość przeniesienia się do wnętrza kopalni i zobaczenia na własne oczy, jak wygląda praca pod ziemią. Ta pomyślna współpraca pomiędzy Działem BHP KWK Pniówek a JSW SIG umożliwia realizację tak inspirujących inicjatyw, dając dzieciom niezapomniane, edukacyjne doświadczenia.

Dziękujemy za zaproszenie i miłe spotkanie!

Inne aktualności

O Branżowym Centrum Umiejętności w Ignacym

Katarzyna Olejko, Zastępca Prezesa Zarządu JSW Szkolenie i Górnictwo wraz z pracownikami Działu Realizacji Projektów oraz Działu Szkoleń i Rozwoju wzięli udział w konferencji pt. „BCU – nowoczesne kształcenie – innowacyjne myślenie”, która odbyła się 5.02.2025…

Zapytania ofertowe dot. dostawy opasek zaciskowych

JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o. zaprasza do udziału w postępowaniu w formie zapytania ofertowego dot. dostawy opasek zaciskowych

Zapytanie ofertowe dot. wykonywania doraźnych prac konserwacyjnych

JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o. zaprasza do udziału w postępowaniu w formie zapytania ofertowego dot. wykonywania doraźnych prac konserwacyjnych.

Wywiad Dyrektora Działu Szkoleń i Rozwoju dla Strefy Sztygara

Portal „Strefa Sztygara i nie tylko…” zwrócił się z prośbą o podsumowanie dotychczasowej działalności Ośrodka Kształcenia JSW Szkolenie i Górnictwo w zakresie szkoleń e-learningowych i zaprezentowanie kierunków rozwoju nowoczesnych form szkolenia.

Zapytanie ofertowe dot. artykułów biurowych

JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o. zaprasza do udziału w postępowaniu w formie zapytania ofertowego na świadczenie usług w zakresie sukcesywnej dostawy artykułów biurowych wraz z wniesieniem.

Zmiany na platformie e-learningowej

Zarząd JSW S.A. podjął uchwałę o przekazaniu od 1 stycznia 2025 r. spółce JSW Szkolenie i Górnictwo realizację, administrację i nadzorowanie merytoryczne szkoleń BHP z wykorzystaniem platformy e-learningowej.

Więcej aktualności